V Vrtcu Dobrna že nestrpno pričakujemo začetek novega šolskega leta. Letos vanj vstopamo negotovo, a vseeno z velikim veseljem in pričakovanjem. Upamo, na najboljše. Naše načrte smo prilagodili razmeram. Trudili smo se, da otroci tega ne bodo občutili. Zaslužijo si odraščati v svetu brez strahu in omejitev.
1. september je dan, ko se bodo v vrtec vrnili vsi otroci. Prosimo vas, da v vrtec vstopate z masko, pazite na medsebojno razdaljo in se ne zadržujete daljši čas v vrtcu. Število vstopajočih odraslih bomo spremljali.
Pred vstopom otroka v vrtec oddajte strokovnim delavkam obrazca: Soglasje o spremstvu in Izjavo staršev pred vstopom otroka v vrtec. Oba sta v zavihku Obrazci. Lahko ju dobite tudi v vrtcu.
Se vidimo!
Kolektiv Vrtca Dobrna