Spoštovani starši!

V ponedeljek, 12.4.2021 se vrtec ponovno odpira. Otroci bodo v svojih matičnih oddelkih, v t.i. »zdravih mehurčkih«.

Za varnost otrok  in njihovo dobro počutje v vrtcu poskrbimo na podlagi upoštevanja »Higienskih priporočil za preprečevanje širjenja okužbe s SARS-CoV-2 v vrtcih« Nacionalnega inštituta za javno zdravje in »Priporočil s strani Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport.«

Delovni čas vrtca (5.30 do 15.30) je prilagojen potrebam po varstvu otrok tako, da ne prihaja do mešanja skupin.

Starši otroke pripeljete v vrtec in iz njega odpeljete ob uri, ki ste jo navedli ob prijavi.

Ob ponovnem odprtju vrtca se je potrebno zavedati, da je virus še vedno med nami in vsaka neprevidnost lahko povzroči njegovo ponovno širjenje in tveganje za obolevnost, zato vsi skupaj poskrbimo za zdravje otrok, staršev in zaposlenih.

Z lepimi pozdravi, Suzana Adamič