Za nami je uspešen planinski pohod s starši in z vodnico Ireno Žagavec.

Kar enaindvajset pohodnikov je optimistično vztrajalo in se kljub slabi napovedi vremena odpravilo do domačije Lamperček. Pot nas je vodila skozi Dobrno in zdraviliški park, mimo Kurjeka, po lepi dolini mlinov do orade jelenov. Tam smo opazovali hranjenje divjadi in si ogledali spominsko sobo nagačenih živali. Tudi na lačne želodčke nismo pozabili. Malica iz nahrbtnika nam je zelo teknila, še posebej pa smo se razveselili toplega čaja, ki so nam ga postregli. Sledil je tudi »planinski krst« ter podelitev medalij za uspešno opravljeno pot.

Prijetno utrujeni, smo se s prižganimi lučkami vrnili na Dobrno.

Hvala vodnici Ireni in gospodarju Tomažu za gostoljubje ter prijetno izkušnjo, ki smo jo doživeli.

Kaj več pa v galeriji!

Zapisala Marjana Šet, vodja planinskega krožka