V beli skupini so se  otroci seznanili z  zgodbico o Muci Copatarici in jo podoživljali skozi različne dejavnosti. Prepoznavali so svoje copate in copate prijateljev, jih razvrščali in zlagali. Naučili so se pravilno pospravljati copate med igro, pred počitkom in tudi v garderobi. Muca nam je nekajkrat ponagajala in nam skrila copate. Otroci so jih iskali tudi v parku in potrebno je bilo najti tudi lastnika. Skozi likovno ustvarjanje so si otroci izdelali svoje pisane copate in tudi Muco Copatarico. Pripravili smo razstavo v krajevni knjižnici, saj je naše ustvarjanje sovpadalo s 100. obletnico rojstva avtorice knjige, Ele Peroci. Vabljeni, da obiščete knjižnico in si ogledate naše izdelke. Fotografije naših dejavnosti pa si lahko ogledate v galeriji.