V januarju smo veliko raziskovali, bili smo pravi mali raziskovalci. Raziskovali smo gozd, različne snovi, materiale… Gozd smo raziskovali s čutili, z vidom, sluhom in tipom. V raziskovalno škatlo smo nabrali gozdni material in ga med sabo primerjali, opisovali, tipali… Tipali smo tudi drevesa, njihovo lubje in ugotavljali kakšno je. Gozd smo raziskovali tudi z lupami in povečevali. Spoznavali, raziskovali in preizkušali smo odpadni in naravni material, ter s tem razvijali domiselnost in ustvarjalnost. Iz odpadnega materiala smo izdelali avtomobile, rakete, ladje, traktorje… Spoznali smo tri osnovne barve, ter ugotovili kakšne barve lahko dobimo, če jih med sabo mešamo. Barve smo uporabili pri slikanju s čopiči na risalne liste. Igrali smo se tudi družabne igre in obiskali knjižnico.

Pokukajte v galerijo…

Urška in Katja

Dostopnost