V Zeleno skupino je z novim šolskim letom pogumno vstopilo 21 otrok. Nekateri hitro in veselo, drugi z malo bolj počasnim korakom, vsi pa so z veliko mero vedoželjnosti in radovednosti pričeli z raziskovanjem igralnice, igrač in s sklepanjem novih prijateljstev ter objemanjem tistih starih, ki jih dolgo niso videli.

Preko iger spoznavanja in socialnih iger smo spoznavali drug drugega ter skozi igro skupaj oblikovali pravila v skupini. Veliko časa smo preživeli zunaj in raziskovali naravo. Opazovali smo živali in z zaprtimi očmi poslušali, kakšno glasbo nam narava igra. To je bil tudi čas za prosto igro otrok, utrjevanje prijateljskih vezi in samostojno raziskovanje.

V času Pikinega festivala smo se pogovarjali o Piki Nogavički, ustvarjali v različnih delavnicah in si v okviru obogatitvene dejavnosti Kuharije igrarije spekli Pikine čalapinke. Obiskala pa nas je tudi čisto prava Pika nogavička in z nami zaplesala.

Več pa v galeriji.

Milena in Laura

Dostopnost