Sneg, ki je otroke, pa tudi nas odrasle, razveselil to zimo, je bilo treba izkoristiti, saj je v današnjih časih to že kar prava redkost.

Z otroki zelene in rjave skupine smo se vsak dan odpravili na zasnežen hrib, kjer smo si z lopatkami in krožniki naredili progo ter uživali v spuščanju po hribu. Otroci so komaj čakali, da smo odšli na bele strmine in bili vsak dan bolj spretni pri oblačenju zimskih oblačil. V snežnih puh odeta narava je bila naravnost čarobna in zabav na snegu se je pričela. Z mojo ali tvojo lopatko, po dva skupaj, v vlakcu, … – spuščanju po hribu ni bilo konca. Vsak dan smo se prijetno utrujeni vračali v vrtec ter komaj čakali nov dan. V četrtek smo se odpravili na krajši zimski pohod, kjer smo gazili po celem snegu, uživali v čudovitem razgledu in se kotalili po hribu navzdol. Poskusili smo kotaliti kepe in iz njih izdelati snežaka, pa stolček in tobogan.

V petek pa so se nam pri sankanju in igrah na snegu pridružili tudi otroci iz roza skupine.

V galeriji pa poglejte, kako smo uživali.

Dostopnost