Mesec marec smo v rjavi skupini posvetili družinam in njihovim družinskim članom. Otroci so pripovedovali o svojih družina in opisovali njihove družinske člane. Spoznavali smo družinska razmerja in jih poimenovali. Seznanili smo se s prazniki, ki jih praznujemo v tem mesecu. Za babice, tete ali katero drugo, njim drago damo so otroci izdelali voščilnice. Likovno so izrazili svoje najljubše trenutke z očeti, ki smo jih povabili tudi na popoldanske ustvarjalne delavnice, kjer so jim otroci podarili drobno pozornost, pripravili kratek nastop, kasneje pa so skupaj ustvarjali z glino. Vsi skupaj smo preživeli lepo popoldne in nastali so unikatni izdelki. Kakšni, pa vam pokažemo čez nekaj dni, saj jih skrivamo za posebno priložnost.