Otroci so z barvnimi kredami risali na asfalt. Nastale so čudovite risbe. Igrali so se tudi s kamenčki, jih polagali v različne figure in z njimi oblikovali imena. Obiskali sta nas tudi medicinski sestri, kjer sta nam predstavili zdravo prehrano. Prebrali sta tudi knjigo in otroci so razvrščali sadje in zelenjavo. Obiskali smo knjižnico, kjer smo poslušali pravljico in si izposodili knjige. Pri obogatitveni dejavnosti Mali kuhar smo si pripravili zdravo sladico. Vsi otroci so aktivno sodelovali pri pripravi. Sodelovali smo tudi pri Tradicionalnem slovenskem zajtrku in spoznali čisto pravega malega čebelarja. Svetovni dan otroka pa smo obeležili z ogledom risanega filma, kot v čisto pravem kinu z vstopnicami in kokicami. Praznovali smo tudi 5. rojstni dan. Pokukajte v galerijo…

Urška in Katja

Dostopnost