December je vedno čaroben in prazničen. V rjavi skupini smo se posvetili različnim ustvarjanjem. Okrasili smo si igralnico, avlo in garderobo. S skupnimi močmi so naslikali veliko risbo, ki smo jo razstavili v trgovini Mercator. Pekli smo praznične piškote, ki smo jih ponudili tudi staršem na našem popoldanske druženju. Sicer v manjšem številu smo se odpravili na sprehod s svetilkami, po praznično okrašeni Dobrni. December smo izkoristili tudi za dejavnosti in igre s katerimi smo poglabljali odnose in krepili prijateljstva. Spremljali so nas škratki, ki so nam tudi kakšno zagodli. Otroci pa so jih po svoji domišljiji  oblikovali iz gline. Seveda smo izdelali tudi voščilnice s katerimi so svojim najbližjim zaželeli lepe praznike. Nismo pa pozabili niti na tiste prijatelje, ki so bili odsotni. Njim smo voščilnice poslali kar po pošti. Ogledali smo si dramatizacijo Smreka za medveda, ki so jo pripravile strokovne delavke 1. starostnega obdobja. Vsakodnevno smo odhajali tudi v naravo. Veselili se snega, ki pa bi si ga želeli več. Smo pa imeli priložnost preizkusiti svoje spretnosti na ledu.

Dostopnost