Jesen je bila zelo zanimiva, barvita in polna raziskovanja.

Tako smo se z otroki odpravili raziskovati gozdno igralnico, ki je otroke popolnoma navdušila in očarala. Tam smo prebirali zgodbice, se igrali z naravnim materialom, si pripravili poligon in gradili bivališča za živali. Raziskovali smo tudi preostali del gozda in se ob svetovnem dnevu hoje odpravili na prvi pohod na Kurjek. Nabirali smo gozdne plodove, jih preštevali, razvrščali, z njimi ‘kuhali’  in se igrali. Vreme nas ni ustavilo za raziskovanje narave. Kadar je deževalo, smo se ven veselo odpravili z dežniki.

Obiskali smo tudi krajevno knjižnico, se seznanili z bontonom v knjižnici in si nekaj knjig tudi izposodili. Pripravili smo si poseben pogrinjek ob slovenskem tradicionalnem zajtrku, si skodelice za mleko prinesli od doma in si ogledali čebelnjak. Seveda pa smo tudi ustvarjali, peli pesmice, se razgibavali in se igrali. Poglejte še v galerijo.

Milena in Laura

Dostopnost