Za zaključek tedna spoznavanja čebel smo se podali na razvijanje naših brbončic. Malica je bila še posebej boljša, ker smo si jabolka prelili z medom in posipali s cvetnim prahom. Prvič nam je uspelo fotografirati celotno skupino in pri igri na prostem smo v maju izvedli še dodaten orientacijski pohod v dežju, uživali v skakanju po lužah. Spet drugič smo igrali košarko in nogomet. Najbolj zabavna dogodivščina pa nas vedno pričaka v naši gozdni igralnici. Tokrat smo srečali žabico in polža lazarja. Najpogumnejši so žabico pobožali, polža pa tudi prijeli. Izvedli smo tudi še eno obogatitveno dejavnost spretni prstki. Tokrat smo spoznali nov material – vosek in si izdelali vsak svojo svečko, katero si lahko otroci v spremstvu staršev doma svečko prižgejo in uživajo v prijetnem vonju.

Dostopnost