S pričetkom novega šolskega leta smo malce več pozornosti namenili socialnim igram, prepoznavanju čustev ter raziskovanju bližnje okolice vrtca. Vsakodnevno omogočamo gibalne aktivnosti otrok preko vadbenih enot, gibalnih iger, teka in hoje. Radi poslušamo zgodbe ob ogledovanju ilustracij. Včasih v jutranjem krogu, obiskali pa smo knjižnico in si naredili pravljično uro kar na prostem. Z obiskom nas je presenetila navihana Pika Nogavička, s katero smo skupaj zapeli in zaplesali. Otroci radi pojejo, plešejo z in brez rekvizitov ter igrajo na male ritmične inštrumente v sklopu obogatitvene dejavnosti. Radi tudi likovno ustvarjamo.  Časa pa imamo dovolj za spontano igro tako notri kot zunaj z naravnim materialom, ki ga najdemo. Vsakodnevno se nam kaj dogaja in zabavnih trenutkov nikoli ne zmanjka.

Dostopnost