Letošnje druženje otrok in mamic v mesecu marcu smo na pobudo otrok izvedli v naši gozdni igralnici. Dobili smo se na parkirišču in se skupaj peš odpravili proti gozdu. Pred vstopom smo seveda vprašali našo jelko za dovoljenje. Izvedeli smo tudi  pravila in dogovore. V gozdu smo si najprej v krogu poslali lepo željo, ki se je glasila: “Želimo si, da bi se  z mamicami imeli lepo v gozdni igralnici.” Sledil je kratek pevski  nastop otrok, ki je marsikateri  mamici naredil solzne oči. Skupaj smo se igrali gibalno igro Gozdni Veselko. Potem pa je sledil del, ki so se ga otroci najbolj veselili, ko so lahko mamice povabili k prosti igri in jim pokazali kaj vse počnemo v gozdu. Zanimivo je bilo videti s kakšnim veseljem in iskricami so se otroci z mamicami igrali in ustvarjali. Menimo, da smo skupaj preživeli lepo popoldne.

Dostopnost